Kategoriler
Fidan Fiyatları

İnce Kabuk Ceviz Fidanı Fiyatları

Son yıllarda Fransa genelinde, ceviz bahçelerinin çok büyük bir kısmı ince kabuk ceviz fidanı ile kurulmaktadır. Bu sebeple şu sıralar ceviz üreticileri tarafından en çok merak edilen şey ince kabuk ceviz fidanı fiyatları olmuştur. Yan dallarında meyve veren çeşit bu ceviz fidanı çeşidi, geç yapraklanmakla beraber erken dönemde meyveye yatmaktadır. İnce kabuk ceviz fidanının kabuklu meyve ağırlığı, 10-12 gram, iç ağırlığı 4.5-5.4 gram, iç oranı % 42-47 arasında olmakla beraber diğer ceviz çeşitlerine kıyasla iç kalitesi oldukça iyidir. İnce kabuk ceviz fidanlarının 1000 rakım civarına dikilmesi tavsiye ediyoruz. Tüplü aşılı sertifikalı ince kabuk ceviz fidanı ve diğer tüplü meyve fidanı çeşitlerini web sitemiz üzerinden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Aşılı İnce Kabuk Ceviz Fidanı Fiyatları

Aşılı ince kabuk ceviz fidanı genelde Chandler ceviz fidanı olarak da bilinmektedir. İnce kabuk ceviz fidanı fiyatını aşının ve fidanın kalitesi belirlemektedir. Merdiven altı üretimlerin aksine Naz Fidancılık olarak hiçbir zaman kaliteden öndün vermiyoruz. Aracı yada ceviz fidanı satışı yapıp herhangi bir destek sağlamadan üreticiyi aldatmak gibi bir durum söz konusu değildir. Naz fidancılık olarak tüm fidanlarımızın arkasındayız ve üreticilerimize destek olmak için tüm gücümüzle çabalamaktayız.

İnce Kabuk Ceviz Fidanı Fiyatları Ne Kadar

İnce kabuk ceviz fidanı fiyatları ne kadar sorusunun cevabı her dönem değişiklik gösterse de Naz Fidancılık kalitesi asla değişmez. Kaliteden asla ödün vermeden en ucuz ince kabul ceviz fidanı fiyatlarını sunmak için tüm ekibimizle çalışmaktayız. Yıllardır deneyimimize deneyim ekleyerek yürüdüğümüz bu yolda siz değerli üreticilerimize katkı sağlamak için ceviz yetiştiriciliği konusunda sürekli olarak kendimizi güncelliyoruz. Siz de profesyonel ekibimizin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Gerek ceviz fidanı dikimi gerekse ilaçlama ve gübreleme konusunda ekibimize danışabilirsiniz. Bünyemizdeki tüm personellerimiz alanında uzman olup sizlere destek vermek için hazır beklemektedir.

İnce Kabuk Ceviz Fidanı Özellikleri

Naz Fidancılığın geniş ürün yelpazesi sayesinde ince kabuk ceviz fidanları fiyatları ve özelliklerine göre sıralanmıştır. Bunlardan istediğiniz ceviz fidanını seçebilirsiniz. Tüm fidanlarımız yüksek kalitede olup istediğiniz boyuttaki fidanı tercih edebilirsiniz. Tümünden aynı miktarda ve aynı kalitede hasat yaparsınız. Çıplak köklü ince kabuk ceviz fidanı ve tüplü ince kabuk ceviz fidanı olarak da satışa sunulmaktadır. Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir.

Ceviz Fidanı Türü: İnce kabuk ceviz fidanı.

Ceviz Fidanı Çeşiti: İnce kabuk ceviz fidanı.

Ceviz Fidanı Menşei: Amerika.

Ceviz Fidanı Diğer İsimleri: Chandler ceviz fidanı.

Ceviz Fidanı Ağaç Özellikleri: Yarı kuvvetli ve yarı yayvan, yüksek verimli.

Ceviz Fidanı Meyve İriliği: Orta iri ile iri arasındadır.

Ceviz Fidanı Meyve Şekli: Az pürüzlü ve oval dış yapıya sahiptir.

Ceviz Fidanı Meyve Kabuğu: Kabuğu oldukça incedir ve başka bir cevizle kırılabilir haldedir.

Ceviz Fidanı Meyve İçi: İçi beyaz olup, kabuk iç randımanı %49 civarındadır.

Ceviz Fidanı Meyve Kalitesi: Yüksek kaliteye sahip olması sebebiyle yaş veya kuru olarak tüketime uygundur.

Ceviz Fidanı Depolama Süresi: Uygun şartlarda uzun süre depoda muhafaza edilebilir.

Ceviz Fidanı Çiçeklenme Zamanı: Geç çiçek açar.

Ceviz Fidanı Derim Zamanı: Bulunduğu rakıma göre değişiklik göstermekle beraber genelde eylül ayı derim zamanıdır.

Ceviz Fidanı Tozlayıcıları: Frenguette

İnce Kabuk Ceviz Fidanı Fiyatları Nedir

Her zaman en doğru kararı vermek için işin uzmanlarına ve onların deneyimlerine başvurmanızı öneririz. İnce kabuk ceviz fidanı fiyatları için hemen Naz Fidancılık uzmanlarıyla görüşebilir ve den doğru fiyatı ücretsiz olarak alabilirsiniz. Sizde mutlu yüzlerce müşteri gibi bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

5/5 - (2 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir